Bestsellery książkowe, które musisz przeczytać jeszcze w tym roku

Koniec kalendarzowego roku, a także pierwsze tygodnie nowego to dobrze znana czytelnikom posucha wydawnicza. W tym okresie wydawnictwa nie tylko organizują wyprzedaże, ale również przygotowują się do nowego sezonu, który zazwyczaj zaczyna się w drugiej połowie stycznia (bądź też na początku lutego, w zależności od wydawnictwa).

bestsellery książkoweMieszkając poza granicami kraju szczególnie odczuwam ten przestój. Polskie księgarnie zlokalizowane w Wielkiej Brytanii zazwyczaj w tym czasie pustoszeją, a z wystawy patrzą na nas wcześniej przeczytane już książki. Jednak moment ten pomimo braku nowości, jest idealny do nadrobienia zaległości.

Za najlepszą książkę ostatnio przeczytaną uznać mogę „Córkę króla moczarów”. Pasjonujący thriller psychologiczny wciągnie każdego bez względu na zainteresowania. Szukająca toksycznego ojca córka musi poradzić sobie nie tylko z jego przebiegłością, ale również z wspomnieniami z życia na moczarach. Czy sobie poradzi? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w książce.

Na nie mniejszą uwagę zasługuje „Czarownica” Camilli Lackberg. Szwedzka pisarka po raz kolejny udowodniła swój kunszt pisarski. Jak zawsze przygody Patricka i Eriki są fascynujące i pochłaniają dużą część dnia czytelnika.

Bestsellery książkowe właśnie teraz znaleźć można w najlepszych cenach. Może i Ty się skusisz?

Ten wpis został opublikowany w kategorii bestsellery książkowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *