Dla dużego i małego

W moim domu książki były, są i będą. Tak jak ja lubię słowo drukowane, tak również moje dzieci doceniają ich wartość. Dlatego w naszym angielskim domu znajdziecie biblioteczki, gdzie każdy ma swoje najcenniejsze okazy. Uwielbiamy czytać razem i jeżeli jest tylko okazja, to staramy się robić to jak najczęściej.

  Bardzo często zamawiam również książki dla siebie i dla moich dzieci w angielskiej księgarni internetowej. Trzeba przyznać, że uwielbiam razem z dziećmi śledzić ich nowości na stronie. Jeżeli coś nas zainteresuje i mamy większe zamówienie, to wkładamy je do internetowego koszyka i dokonujemy zakupów. Książki to bardzo fajna sprawa, tym bardziej takie, które są napisane w naszym, rodzimym języku.

 Ksiegarnia internetowa UK daje nam ogromne możliwości. Zawsze szczególnie patrzymy na takie pozycje, które napisane są po polsku. Dzięki temu, pomimo tego, że żyjemy na obczyźnie, doskonale pamiętamy o tym skąd się wywodzimy. Przyznaje się również, że dzięki temu moje pociechy nie zapominają o tym, że umieją mówić po polsku. Na co dzień nie mają takiej okazji do posługiwania się polskim, a polskie książki jednak przypominają o poprawności używanego języka. Dobrze, ze angielska księgarnia ma tak ogromny wybór książek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Książki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *